Restoran

Altınoluk Kervan Tatil Köyü, denize sıfır restoranı ile düğün ve diğer organizasyonlarınız için de hizmet veriyor.

Restoran

Muhteşem bir tatil için olmazsa olmazlar arasında lezzetli yemekler ve kaliteli mekanlar gelir. Gün boyunca gerek doğa yürüyüşleri, gerekse denizde yüzme gibi aktiviteler yaparsınız. Ardından hem öğle yemekleri hem de akşam yemekleri için kaliteli yiyeceklerin tadına bakmak şarttır.

Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Beldesi de bu yönden son derece dikkat çekici bir turistik merkezdir. Özellikle de Kervan Tatil Köyü bünyesinde yer alan denize sıfır restoranda, muhteşem bir manzara eşliğinde organik, doğal, lezzetli yemekler yenebilir ve dünya mutfaklarından da farklı tatlar denenebilir.

Altınoluk Denize Sıfır Restoran

En lezzetli yemeklerin servis edildiği Kervan Tatil Köyü restoranında damak tadınıza göre çeşitli menüleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Kimi yemekler doğrudan Kuzey Ege mutfağının mistik tatlarını barındırırken, kimi yemekler ise dünyanın pek çok farklı yerine ait tatları sofraya getirmektedir. Et yemekleri, tavuk ya da balık yemekleri başta olmak üzere seçkin alternatifler ile öğle ve akşam yemeklerinde muazzam tatlar almanız mümkündür. Aynı zamanda Ege’ye ait sebze yemekleri, organik besinler ve çok daha fazlası da bu restoranda sizlerle buluşmaktadır.

Öte yandan yemeklerin lezzeti ile beraber dikkat çeken bir diğer husus da restoranın konumu ve yeridir. Denize sıfır bir pozisyonda bulunan Kervan Tatil Köyü restoranında deniz manzarası eşliğinde harika bir yemek vakti geçirebilirsiniz. Akşam yemeklerinde tertemiz havanın ve yıldızların altında kendinizi ödüllendirebilir, sevdiklerinizle huzurlu ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz.

Kategoriler
    Popüler Yazılar
    Darıdere Milli Parkı
    Güncel Yazılar
    Darıdere Milli Parkı