Adınız Soyadınız *

E-Mail Adresiniz *

Başlık *

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? *

Bize Ulaşmaktan Çekinmeyin

Yaz aylarının sıcak ve boğucu havasından ziyade daha ferah, daha rahat hissedebileceğiniz iklimlerde zaman geçirmek isterseniz Edremit Körfezi’ni tercih edebilirsiniz. İşte burada da hem kaliteli bir konaklama imkanından yararlanmak, hem de birbirinden güzel etkinliklerde yer almanız mümkün olacaktır. Hele ki Darıdere Milli Parkı’na ziyaret gerçekleştirdiğinizde tatilinizin aslında ne kadar da güzel geçeceğinizi hissedebilirsiniz.

 

Tatil için Edremit’in Altınoluk beldesini tercih eden ve Kervan Tatil Köyü bünyesinde konaklayan yerli ve yabancı tüm ziyaretçiler, farklı aktiviteler ile günlerini daha güzel geçirmenin hesaplarını yapabilirler. Özellikle de yaz aylarının güzel havasından yararlanmak isteyen misafirlerimiz Kazdağları’nı görmeden evlerine dönmek istemiyorlar.

Misafirlerimizin çevredeki doğal güzellikleri yakından görmek ve tarihi yerlere de ziyarette bulunmak istemeleri son derece normaldir. Çünkü, muhteşem bir doğa içerisinde yer alıyoruz.  Altınoluk Kervan Otel olarak misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Adres

Narlı Mahallesi İskele Sokak No: 352 Altınoluk – Edremit / BALIKESİR

E-Mail
Telefon